Виховна робота кафедри журналістики
21 лютого 2025 р. студенти 1-4 курсів спеціальності «Журналістика» взяли участь у круглому столі «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб», присвяченому Міжнародному дню рідної мови і 125-річчю Запорізької політехніки. Особливо активною була взаємодія спікерів та слухачів під час інтерактивних вікторин з мови. Крім того, учні й студенти декламували вірші, демонстрували відеоролики на мовну тематику, брали участь у дискусіях із проблемних питань. Цей захід викликав справжнє зацікавлення, відкрив для учасників нові горизонти щодо вивчення й дослідження української мови.

Викладачі кафедри журналістики систематично проводять групові та індивідуальні бесіди зі студентами з метою виховання в дусі патріотизму, активної громадянської позиції, формування відповідальності та самостійності, культури поведінки студентів.
Куратори працюють із групами згідно плану роботи, зокрема, проводять онлайн-екскурсії визначними місцями Запоріжжя, організовують зустрічі з провідними журналістами міста.
Студенти під керівництвом викладачів кафедри журналістики (Єськова Катерина Вікторівна) випускають навчальну студентську газету (навчально-методичні матеріали) «СтудPol».
25 вересня 2024 р. Скуртул Г.С. і студенти групи СН-314 відвідали практичну онлайн-лекцію українського медіаменеджера, журналіста, генерального директора «Укрінформ» (2014-2023 рр.) Олександра Харченка.
6 жовтня 2024 р. Скуртул Г.С. і студенти групи СН-313 взяли участь в онлайн-дискусії «Відпусти минуле: що таке антиколоніальна боротьба» (учасники : Оксана Забужко, Вахтанґ Кебуладзе, Гаятрі Чакраворті Співак, Лола Шонейн, Джаміла Рібейро, Сімоне Атангана Беконо).
9 жовтня 2024 р. Тонкіх І.Ю. організувала онлайнову зустріч-знайомство першого і четвертого курсів спеціальності “Журналістика”, на якій студенти гр. СН-311 поділилися з першокурсниками порадами щодо написання курсових робіт, підготовки до практичних занять і проходження практики в медіа, а також розповіли про свій досвід роботи над власними медійними проєктами та участь у тренінгах.
18 жовтня 2024 р. Волинець Г.М. та Островська Н.В. підготували й провели медіагру «Фейкотрощі». Учасниками були студенти спеціальності «Журналістика» НУ «Запорізька політехніка», а також старшокласники м. Запоріжжя.
19 жовтня 2024 р. Тонкіх І.Ю. і студенти гр. СН-311 відвідали виставу «Урок Фауста», яка стала частиною програми триденного фестивалю сучасного мистецтва «GogolFest. Pokrova» (м. Запоріжжя, театр ім. В.Г. Магара).
25 жовтня 2024 р. студенти спеціальності «Журналістика» (СН-314) та студенти спеціальності «Соціальна робота» (СН-214) разом з доц. Волинець Г.М. долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності (з нагоди Дня української писемності та мови), після цього взяли участь у науковій дискусії.
25 жовтня 2024 р. Скуртул Г.С. 2024 р. і студенти груп СН-313, СН-312 долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.
1 листопада 2024 р. Тонкіх І.Ю. провела костюмовану Zoom-вечірку, присвячену Геловіну та темі магії й езотерики в сучасних онлайнових медіа, для студентів гр. СН-311 у межах вивчення дисципліни «Тенденції розвитку інтернет-журналістики».
26 листопада 2024 р. Скуртул Г.С. і студенти групи СН-314 відвідали онлайн-зустріч «Полковникові багато пишуть: Сергій Череватий про виклики керування державним інформаційним медіа». Спікер – Сергій Череватий, гендиректор УКРІНФОРМ, фахівець зі стратегічних комунікацій, кандидат політичних наук, полковник. Організатор: Комісія з журналістської етики.
04 грудня 2024 р. Погребна В.Л. та студенти-магістранти взялм участь у засіданні Коаліції «Запоріжжя 1325», де було презентовано книгу «Україна не мовчить: хроніка протидії сексуальному насильству, пов’язаному з війною (2022–2024 рр.)».

Студенти 1-го та 3 курсів разом із викладачкою Катериною Єськовою долучилися до зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка з воєнними кореспондентами й молодими журналістами.
Сергій Томіленко відзначив, що останніми роками в Запоріжжі припинили функціонування кілька медіа, але з’явилися незалежні (SODA, «Відбудова. Запоріжжя»). Катерина Рождественська розповіла про те, що кореспондентами SODA є студенти нашого вишу Річард Пугач, Юлія Роншина, Вікторія Швець. Тож для випускників нашої спеціальності є переспективи працевлаштування за фахом у рідному місті.
