Наглядова рада
Кравченко Ігор Федорович
Директор ДП «Івченко‑Прогрес», генеральний конструктор, член‑кор. НАН України
голова Наглядової ради
Промисловець, фахівець у галузі двигунобудування, кандидат технічних наук (2006 р., тема дисертації «Обеспечение надежного запуска малоэмисионных камер сгорания авиационных ГТД»), доктор технічних наук (2015 р., «Концепции проектирования и доводки двигателей для учебно-боевых самолетов»). Член-кореспондент НАН України (Прикладна механіка). Генеральний конструктор, директор державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка.
Читати далі
Понад 40 років працює у Запорізькому машино-будівному КБ «Прогрес» (нині ДП «Івченко-Прогрес»): з 1992 р. по 1995 р. – провід. конструктор, 1995 р.–2003 р. – начальник відділу камер згоряння (водночас 2001 р.–2003 р. – заступник голови конструктора), з 2003 р. – головний конструктор і 1-й заст. кер., з 2010 р. – генеральний конструктор і керівник підпр-ва. Брав активну участь у створенні і вдосконаленні понад 20-ти типів і модифікацій авіаційних і наземних газотурбінних двигунів, що експлуатуються у багатьох країнах світу.
Ігор Федорович Кравченко керував розробками: турбореактивного двоконтурного двигуна (ТРДД) АІ-222К-25 (AI-322) для УТЛ L-15A китайської компанії «Hongdu» і проведенням комплексу експериментально-доводочних робіт зі створення першого в Україні турбореактивного двигуна з форсажною камерою згоряння ТРДДФ АІ-222-25Ф (AI-322Ф) для надзвукового НТЛ L-15B.
Зараз під його керівництвом ведуться новітні розробки: ТРДД АІ-322-30 з метою збільшення тягових характеристик двигуна при збереженні його розмірів; сімейство турбовальних двигунів АІ-450М для вертольотів Мі-2МСБ, МСБ-2 «Надія» і турбоґвинтових модифікацій – АІ-450С для літака авіації загального призначення DA50-JP7 австрійської компанії «Diamond Aircraft», АІ-450T для БПЛА «Akinci» турецької компанії «Baykar Makina», АІ-450СР для НТЛ DART-450 «Diamond Aircraft», а також АІ-450СР-2 НТЛ TA-20 для китайської компанії «Wuhu Zhongke Aircraft; для вертольотів у класі до 10 тонн, таких як Мі-8МСБ і МСБ-8, спільно з АТ «Мотор Січ» створюється модифікація двигуна ТВ3-117ВМА-СБМ1В; проектується новий двигун з поліпшеними характеристиками – АІ-28 для близькомагістральних пасажирських і транспортних літаків, таких як Ан-158 та Ан-178; для легких багатоцільових літаків та БПЛА розробляється сімейство турбореактивних двигунів АІ-305; для перспективних модифікацій всесвітньо відомих транспортних літаків Ан-124 «Руслан» і Ан-225 «Мрія» розробляється нова модифікація двигуна Д-18Т: Д-18Т серії 3М з поліпшеними акустичними та екологічними характеристиками; завершуються сертифікаційні іспити Д-436-148ФМ для транспортного літака Ан-178 та Д-18Т серії 3М для Ан-124-100.
Розроблений за його участю генератор інертного газу АІ-19ГІГ має унікальні можливості в багатьох сферах народного господарства, у тому числі у боротьбі з пожежами, і має попит у вітчизняних і закордонних споживачів.
У 2013 році став лауреатом Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.
2008 року його було обрано дійсним членом Інженерної академії України. Ігор Федорович Кравченко – член редколегій трьох наукових журналів. 2016 року постановою Бюро Відділення механіки НАН України його затверджено членом Наукової ради з проблеми «Механіка деформованого твердого тіла». Завдяки його зусиллям 2016 року Міністерство освіти і науки України внесло ДП «Івченко-Прогрес» до Державного реєстру наукових установ, а 2017 року на підприємстві відкрито спеціалізовану вчену рада з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю «Двигуни та енергетичні установки», яку він очолив.
У 2021 Ігора Федоровича Кравченка обрано членом-кореспондентом НАН України за спеціальністю «Прикладна механіка».
Ігор Федорович є автором понад 100 наукових праць і статей, у тому числі 4 монографій, 72 авторських свідоцтв і патентів на винаходи .
Ігор Федорович Кравченко – кавалер ордена «За заслуги» (2000 р., 2003 р., 2011 р.), його нагороджено орденами, медалями й почесними грамотами, у 2020 році отримав звання «Заслужений машинобудівник України»
Сотніков Євгеній Георгійович
Директор ДП «УКРНДІСПЕЦСТАЛЬ»
перший заступник голови Наглядової ради
Сотніков Євгеній Георгійович, 22.11.1967 р.н., директор ДП «УКРНДІСПЕЦСТАЛЬ», кандидат технічних наук, член-кореспондент Інженерної Академії України, член Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал». Випускник Запорізького державного технічного університету, інженерно-фізичного факультету (1994 р.), факультету економіки та управління (2021 р.). Нагороджений відзнакою Міністерства Оборони України «За сприяння Збройним Силам України» (2022 р.) Працював на АТ «Мотор Січ», очолював з 2007 р. по 2022 р. термічний цех та займався викладацькою діяльністю на кафедри «Фізичне матеріалознавство» Національного університету «Запорізька політехніка».
Головко Олександр Степанович
Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»
заступник голови Наглядової ради
Український політик і громадський діяч, президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців, міський голова Запоріжжя (1992–2000), почесний громадянин міста Запоріжжя, почесний Президент Асоціації міст України, Академік Української муніципальної академії.
Випускник Запорізького машинобудівного інституту (1969 – 1974 рр.) за фахом «Обладнання і технологія зварювального виробництва».
Черненький Михайло Іванович
Начальник Запорізької дитячої залізниці
заступник голови Наглядової ради
Віце-президент Запорізької обласної спілки промисловців, підприємців та роботодавців «Потенціал» з питань захисту інтересів підприємств транспортної галузі.
Радник начальника Запорізької дирекції залізничних перевезень.
Читати далі
Працював на посадах: начальника дистанції колії Запоріжжя-2 Придніпровської залізниці, головним інженером, заступником начальника Запорізького відділку Придніпровської залізниці, начальником Запорізької дирекції залізничних перевезень-заступником начальника Придніпровської залізниці. Начальник відокремленного структурного підрозділу “Запорізька дитяча залізниця” державного підприємства “Придніпровська залізниця”.
Заслужений працівник транспорту України. Депутат Запорізької обласної ради.
Березовський Володимир Петрович
Перший заступник генерального директора ДП «Запоріжжястандартметрологія»
секретар Наглядової ради
Український діяч; депутат Запорізької обласної ради (з 1998 року), голова Запорізької обласної ради (1998-2010). Голова Запорізької обласної державної адміністрації (2003 – 2005). державний службовець 1-го рангу (лютий 1999 р.). генеральний директор державного підприємства «Запорізький регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації» Держспоживстандарту країни (2006 – 2009 р. р.)
Нагороджений: Орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2001р.), Почесна грамота Верховної Ради України (2002р.), Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2003р.), орден «За заслуги» ІІ ступеня (2004р.), орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня (2008р.)
Читати далі
Радник генерального директора (2010 – 2012 р. р.) державного підприємства «Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Держспоживстандарту України, з 2012 року – перший заступник генерального директора державного підприємства «запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» міністерство економіки.
Заслужений працівник транспорту України. Депутат Запорізької обласної ради.
Випускник Запорізького машинобудівного інституту (1967 – 1972 р.р.) за фахом «Конструювання та виробництво радіоапаратури», інженер-конструктор, технолог радіоапаратури
Кравчун Олексій Степанович
Депутат Запорізької обласної ради
Депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування.
Засновник компанії ТОВ «Восток Автомир», голова Ради Групи компаній “Компанія “Прогрес”.
Випускник Запорізького державного технічного університету, Машинобудівний факультет (1994 р.), факультет економіки та управління (1995 р.).
Меценат Музею технічного прогресу НУ «Запорізька політехніка».
Антоненко Анатолій Михайлович
Голова правління ТОВ «ТРЕСТ «ЗАБ»
Генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Трест «Запоріжалюмінбуд». Віце-президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» з питань захисту інтересів будівельної галузі.
Повноважний представник Будівельної палати України в Запорізькій області, голова обласної організації роботодавців в сфері будівництва, проектування та архітектури. Заслужений будівельник України. Член ради Запорізької торгово-промислової палати.
Випускник: Запорізького національного технічного університету, за фахом – менеджер-економіст.
Гринь Надія Іванівна
Голова Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України
Гринь Н.І. народилася 15 січня 1954 року. Має вищу освіту. Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут в 1975 році за фахом «Вчитель історії та суспільствознавства».
Читати далі
Трудову діяльність почала в цьому ж році вчителем історії Мар’ївської ЗОШ Запорізького району. Вісімнадцять років працювала методистом в Запорізькому районному відділі освіти. Тут же очолювала районну організацію Профспілки з 1994 року. В 2000 році була обрана заступником голови Запорізького обкому Профспілки працівників освіти. З 2005 року очолює Запорізьку обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України.
Надія Іванівна є членом президії та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.
Найважливішим завданням її роботи є соціально-економічний, правовий захист спілчан, єдність та зміцнення організації, бо тільки в єдності наша сила. Завдяки її принциповості і дипломатичності з владою вирішуються найскладніші питання освітян області.
Щире прагнення до справедливості, вимогливість до себе і колег, високий професіоналізм, невичерпна енергія, принциповість, готовність допомогти словом і ділом – ось риси, що відзначають усі, хто працює і спілкується з нею.
За свою працю нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти, ЦК Профспілки, ФПУ, Почесним нагрудним знаком «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України» та нагрудним знаком ФПУ «Профспілкова відзнака». А за її духовність і людяність Владика Запорізький і Мелітопольський нагородив Надію Іванівну орденом «Серафима Саровського».
Драч Андрій Васильович
Директор південно-східного макрорегіонального управління АТ КБ «Приватбанк»
Драч Андрій Васильович (17.01.1978) – Директор Південно-Східного макрорегіонального управління АТ КБ “ПРИВАТБАНК”.
Починав працювати у 2000 р. економістом відділу обслуговування клієнтських ринків філіала ПУМБ в м. Запоріжжя. З 2003 р. призначений на посаду заступника керівника філії ПУМБ в м. Запоріжжя.
З 2004 р. займав посаду Керуючого Запорізькою філією ВАТ “КРЕДИТПРОМБАНК”.
З 2011 р. призначений на посаду Директора філії “Відділення ПАТ Промінвестбанк” м. Дніпропетровськ та м. Запоріжжя.
Євдокименко Микола Михайлович
Голова правління ПРАТ «ЗАЗ»
Євдокименко Микола Михайлович (31.03.1961) – український підприємець, перший заступник Міністра промислової політики України (з травня 2013 по травень 2014 року); депутат Запорізької облради (з 2010).
Голова правління ПрАТ «Запорізький автомобілебудівний завод». Заслужений машинобудівник України (червень 2007).
Випускник Запорізького машинобудівного інституту (1983 рік), інженер-електромеханік, «Виробництво електричних машин і апаратів».
Читати далі
Нагороди:
2003 – орден «За заслуги» 3 ступеня;
2007 – почесне звання «Заслужений машинобудівник України»;
2010 – Почесна грамота Кабінету Міністрів України;
2012 – орден «За заслуги» 2 ступеня.
Карташов Євген Григорович
Почесний громадянин міста Запоріжжя
Український державний діяч і дипломат, голова Запорізької обласної державної адміністрації (з 27 січня по 23 листопада 1999 року та з 26 березня 2001 по 29 липня 2003), міський голова Запоріжжя в 2003–2010, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Казахстані у 2000–2001 рр., Депутат Верховної Ради України 2012–2014 років.Гринь Н.І. народилася 15 січня 1954 року. Має вищу освіту. Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут в 1975 році за фахом «Вчитель історії та суспільствознавства».
Читати далі
Кандидат філософських наук (1983). Доктор наук із спеціальності механізми державного управління (2016). Академік Транспортної Академії України (2001).
Почесний громадянин міста Запоріжжя (24.09.2008). Повний кавалер ордена «За заслуги» (2000, 2002, 2009). У 2001 році був визнаний найкращим регіональним лідером України.
Випускник Запорізького машинобудівного інституту (1964 – 1969 рр.), «Автомобілі і трактори», кваліфікація: інженер-механік.
Researcher ID: http://www.researcherid.com/rid/F-6083-2019
ORCIDiD: 0000-0001-6522-5508
Профіль вченого у GoogleScholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Oi2yfEQAAAAJ
Кравченко Павло Олександрович
Голова правління АТ «Запорізький завод феросплавів»
Голова Правління АТ «Запорізький завод феросплавів» з 2002 р.
Промисловець, фахівець у галузі чорної металургії.
Голова Ради директорів УкрФА.
Член Президії Ради Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал”.
Член Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України.
Читати далі
У 1979 р. закінчив Харківське гвардійське танкове командне училище с червоним дипломом.
У 2005 р. присвоєна кваліфікація спеціаліст металургії у Державному інституті підготовки та перепідготовки кадрів промисловості.
З 1979 Служив у Групі радянських військ у Німеччині, м. Дрезден, Далекосхідному військовому окрузі у м. Завітінськ в лінійних частинах і в штабі танкової дивізії в оперативному відділі.
Після звільнення зі Збройних Сил переїхав в м. Дніпропетровськ та з 1992 р. та почав свою трудову діяльність учнем на Дніпропетровському заводі «Червоний Профінтерн».
У 1993 р. вступив на роботу в КБ «Приватбанк», працював начальником охорони, заступником начальника управління, начальником управління кадрів. Там же пройшов навчання у фахівців Великої Британії, Франції та Америки з питань менеджменту, управління персоналом, організації ефективних команд.
У 1996 р. звільнився з «Приватбанку», перейшовши до Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату, де займався реорганізацією ефективної роботи виробничого підприємства.
У 1997 р. був призначений, а потім обраний, Головою Правління на “Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат ”. Вирішував питання щодо відновлення робіт і у 2002 р. підприємство стало серед найкращих в Україні за рейтингом.
З 2002 р. обраний Головою Правління АТ «Запорізький завод феросплавів».
Нагороди:
1. Медаль “За бойові заслуги”
2. Медаль “За бездоганну службу “ II ступеня
3. Медаль “За бездоганну службу” III ступеня
4. Орден «За заслуги» 3 ступеня
5. Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня
6. Почесний знак «За розвиток соціального партнерства»
7. Медаль «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя»
8. Знак «За вагомий внесок у розвиток соціального партнерства»
9. Почесний знак «30 років Запоріжнафтопродукт» (за багаторічну допомогу та сприяння розвитку системи)
10. Пам’ятний знак «За заслуги» II ступеня
11. Медаль «За розвиток Запорізького краю»
12. «Почесний громадянин міста Марганець»
13. Медаль «За гідність та патріотизм».
14. Орден “За заслуги перед Запорізьким краєм» II ступеня
15. Орден «За заслуги» I ступеня
16. Орден святого «Архістратига Михаїла» II ступеня
17. Почесний орден «За заслуги» І ступеня
18. Пам’ятний Орден «Незалежна Україна»
Суспільно-політична діяльність:
2002–2006 — депутат Дніпропетровської обласної ради IV скликання.
2006–2010 — депутат Дніпропетровської обласної ради V скликання.
2010–2014 – депутат Дніпропетровської обласної ради VI скликання від політичної партії «Україна майбутнього». Член постійної комісії з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації.
2016–2018 – депутат Дніпропетровської обласної ради VII від політичної партії “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”.
Кравченко Павло Олександрович приділяє значну увагу науковим дослідженням у феросплавній галузі. Опубліковано понад 10 наукових статей в спеціалізованих виданнях., має 2 патенти на винаходи. Є одним із засновників Української асоціації виробників феросплавів.
Одружений, має двох синів і доньку.
У вільний час Павло Олександрович займається спортом, перевагу надає великому тенісу, футболу. Як справжній чоловік любить активний відпочинок на природі. Цікавиться літературою з психології, управління, бізнес-тематики.
Красносельский Віталій Гнатович
Генеральний директор ТОВ «Запорізьке регіональне зовнішньоекономічне агентство»
Генеральний директор ТОВ «Запорізьке регіональне зовнішньоекономічне агентство», член Президії Запорізької ТПП України, член ревізійної комісії Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал».
Читати далі
Після закінчення Запорізького машинобудівного інституту ім. В.Я. Чубаря 15 років працював на Запорізькому автомобілебудівному заводі «Комунар» на інженерних та керуючих посадах.
30 років очолює зовнішньоторговельну фірму.
Чемпіон Європи, віце-чемпіон світу серед ветеранів баскетболу.
Лут Іван Васильович
Керуючий філією АТ «Укрексімбанк» у м. Запоріжжя
Віце-президент з питань діяльності фінансових організацій ЗОСППР «Потенціал». З 2007 р. – керуючий філією АТ «Укрексімбанк» в м. Запоріжжя. З 1994 – 2007 р. працював на керівних посадах в Райффайзен банк Аваль, УкрСиббанк, ПриватБанк.
Меркулов В’ячеслав Михайлович
Перший заступник керівника
головний конструктор тематичного напрямку «Нові авіадвигуни» ДП «Івченко‑Прогрес»
Фахівець у галузі авіаційного двигунобудуваня. Кандидат технічних наук (2012 р.). Орден «За заслуги» 3-го (2003 р.) та 2-го (2012 р.) ступенів. Державна премія України в галузі н. і т. (2017 р.). Працював на Запорізькому моторобудівному заводі (1974–1978 р.); від 1979 р. – у Запорізькому машино-будівному КБ «Прогрес» (нині ДП «Івченко-Прогрес»), де пройшов шлях від інженера до начальника відділу турбін, заступник голови конструктора з дослідних та експериментальних робіт, з 2010 р. – перший заступник керівника, головний конструктор тематичного напрямку «Нові авіадвигуни».
Читати далі
Напрями наук діяльності: методи проектування роторів, зокрема охолоджувальних робочих лопаток турбіни; конструювання і доводка роторів турбін двигунів Д-36, -136, -18Т, -27, ДВ-2, АІ-322/322Ф; створення силової установки Д-436-148 для регіонального літака Ан-148, а також двигуна Д-436-148ФМ для вантажного літака Ан-178; проектування і модернізації авіадвигунів для різноманітних типів літальних апаратів. За безпосередньої участі В’ячеслава Михайловича у відділі турбін впроваджено автоматизовані методи проектування.
Випускник Запорізького машинобудівного інституту (1974 рік).
Чемпіон Європи, віце-чемпіон світу серед ветеранів баскетболу.
Мироненко Олександр Григорович
Генеральний директор ПАО «Запоріжсталь»
Мироненко Олександр Григорович (31.12.1981) – генеральний директор ПАО «Запоріжсталь» з 2019 року.
З 2005 до 2007 року він займався зовнішньоекономічною діяльністю, проводив аналітичну роботу ринків металів та залізорудної сировини в київському представництві ТОВ «Смарт-груп».
Читати далі
У Групу Метінвест він перейшов у 2007 і за цей час пройшов шлях від експерта з планування виробництва та продажу до директора з виробництва Операційної дирекції. На цій посаді він займався підвищенням ефективності роботи гірничодобувних та металургійних підприємств Групи. З 2007 по 2010 роки – працював у «Промет Стіл» (Болгарія), а з 2010 по 2019 роки – в Операційній дирекції Групи Метінвест. Він також був членом наглядової ради ЄКХП (ПрАТ «Єнакієвський коксохімпром») та «Промет Стіл», а з 2017 року очолив Наглядову раду останнього підприємства.
Петровський Віталій Григорович
Генеральний директор ПРАТ «СК «Оранта‑Січ»
Працівник органів партійного та державного управління, економіст, генеральний директор ПРАТ «Страхова компанія «Оранта-Січ», почесний громадянин м. Запоріжжя (2013).
Президент громадської організації «Комунарський клуб керівників». Член ради «Ліги страхових організацій України» та ревізійної комісії Моторного (транспортного) страхового бюро України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню (1998), медаллю «За розвиток Запорізького краю» (2008) тощо.
Випускник Запорізького машинобудівного інституту (1967 рік) за фахом інженер-радіотехнік.
Романовський Олександр Володимирович
Генеральний директор ТОВ «НВП «Хартрон‑Юком»
Генеральний директор – головний конструктор ТОВ “НВП “Хартрон-ЮКОМ”.
ТОВ «НВП «Хартрон-Юком» – інженер, старший інженер, заступник генерального директора-директор з економіки, фінансів і маркетингу-начальник управління економіки, фінансів і маркетингу.
2014 – 2019 рр. – Верховна Рада України – народний депутат VIII скликання від ПП “Народний фронт. Віце-президент Запорізького обласного союзу промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал.
Заслужений працівник промисловості України. Орден “За заслуги” III ст. (2009).
Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки 2014 року
Випускник Запорізького машинобудівного інституту (1974 рік) за фахом радіоінженер.
Шамілов Володимир Іванович
Президент Запорізької торгово-промислової палати
Президент Запорізької торгово-промислової палати. Академік Української академії наук. Депутат Запорізької обласної ради трьох скликань. Заслужений економіст України.
Читати далі
Трудову діяльність розпочав у 1976 році на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті, де працював на виробничих посадах. З 1984 по 1989 роки – робота в органах Запорізької державної обласної влади, опікувався питаннями розвитку промисловості.
У 1989 році призначений директором ВГФ „Запоріжзовнішсервіс” Торгово – промислової палати України.
У 1995 році обраний президентом Запорізької торгово-промислової палати та працює на цій посаді по теперішній час. Протягом цього періоду Запорізька ТПП з гідністю пройшла важливі етапи розвитку і сьогодні продовжує працювати на благо запорізького бізнесу, регіону та всієї України.
У 2009 році обраний головою Запорізької обласної організації Спілки економістів України.
У науковій діяльності велику увагу приділяє питанням глобалізації українського бізнесу, зміцнення експортного потенціалу регіональної промисловості, екології та сталого розвитку, державно-приватного партнерства. Ці та інші теми висвітлюються ним під час конгресно- форумних заходів, конференцій, у публікаціях видань Спілки економістів України, засідань комісії економічного розвитку облради, у виступах у ЗМІ.
Усвідомлюючи глобалізацію економічної діяльності та пов’язані з цим виклики, особливу увагу Володимир Шамілов приділяє розвитку торгово-економічних зв’язків регіону. Підписано понад 70-ти угод ЗТПП з іноземними організаціями та асоціаціями з підтримки бізнесу країн Європи, Латинської Америки, Близького Сходу, Азії.
Значним внеском у розвиток ділової інфраструктури міста і області є введення в 2009 році в експлуатацію виставкового комплексу Запорізької ТПП «Козак-Палац» у м. Запоріжжі, загальна площа – більше 10 000 кв. м.
Понад 70-ти послуг для бізнесу, які надає Палата, сертифіковані у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001.
За багаторічну працю, відповідальне ставлення до поставлених задач Володимир Іванович Шамілов нагороджений Грамотами Верховної Ради України (2004 рік, 2017 рік), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2011 рік). Указом Президента України від 23.06.2009 № 475/2009 В.І. Шамілову присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».
Документи наглядової ради
Завантажити: Витяг з протоколу засідання Наглядової ради 03.04.23 (52 КБ) Завантажити: Витяг з протоколу засідання Наглядової ради 17.02.23 (54 КБ)Положення про Наглядову раду Національного університету «Запорізька політехніка» (PDF, 192 KБ)